Site Loader

Téměř každá žena chce mít krásné nehty. Aby je měla žena krásné, musí vynaložit určitou snahu a neustále a pravidelně o ně pečovat. O co se staráme a pečujeme, to se nám časem odmění, tak jako na zahrádce zelenina a doma květiny. Nehty si tak musíme tak trochu „pěstovat“.
Jestliže je chceme krásné, zdravé a pevné, musíme s nimi manipulovat co nejméně a pokud je to potřeba, tak jemně a co nejvíce opatrněji. Proto s nimi tedy neťukejte o stůl. Využívejte je na otevírání různých předmětů co nejméně, od toho máte prsty a ne nehty!
zdobení nehtů
Nehty se nám neodvděčí pouze tím, když s nimi budeme manipulovat co nejméně, ale i tím, když je vyživíme tzv. „zevnitř“. Naše strava a způsob života, se na nich může časem ukázat a ne zrovna hezky. Musíme tedy pravidelně doplňovat vitamíny. Jaké to jsou? Mezi vitamíny, které posílí jejich život, patří vitamíny skupiny B, C, D, E. Také minerály jsou potřeba doplňovat a to např.: vápník, zinek, železo, hořčík. Samozřejmostí by měla být správná životospráva.
osm laků
V té bychom totiž tyto vitamíny měli mít zařazené v jídelníčku a pak bychom tyto vitamíny nemuseli doplňovat. Jestliže se tyto věci ve Vaší stravě nachází a Vaše nehty stále nevypadají nejlépe, vyzkoušet můžete doplňky stravy. Zeptejte se na ně v lékárně, nebo drogeriích.
Snažte se s nehty vyvarovat příliš častého lakování a odlakovávání, všechna ta chemie jim určitě nedělá dobře. Také si pořiďte vyživující lak, který na ně alespoň občas použijete.
růžové nehty
Z okolí nehtů je dobré odstraňovat zatvrdlou a nevzhlednou kůžičku, na tuto kůžičku dnes existuje pomůcka, kterou seženete v každé drogerii.
V zimě noste na rukou rukavice a své ruce často hydratujte.
Své nehty můžete svěřit do péče a chodit pravidelně na manikúru. Připravte se ale na to, že za tyto kosmetické procedury budete muset pravidelně platit. Může se Vám to tedy časem prodražit. Jestliže si ale chcete ušetřit čas i problémy, je to pro Vás výhodné, na manikúru chodit. Oni se Vám jistě časem odvděčí. Zároveň budete mít více času na jiné aktivity.

Post Author: