Site Loader

 Vlasy modelkám nerostou rychleji než ostatním ženám a ani nemají kouzelný proutek, který by jim umožnil změnit účes podle nálady. Známé hvězdy, mezi které patří Jennifer Lopez, Naomi Campbell, Lindsay Lohan i Lady Gaga se netají tím, že za jejich krásnou hustou hřívou se skrývá toto vylepšení. Jde o aplikaci pravých nebo syntetických pramenů na přirozený vlas. Trendu podlehly i naše známé osobnosti, jako například Daniela Šinkorová.

vlasové pásy

Nejkvalitnější jsou panenské vlasy, které po aplikaci lze upravovat stejně jako vaše přirozené vlasy. Můžete je kulmovat, vyrovnávat žehličkou, měnit barvu, nebo dokonce udělat si trvalou ondulaci, když chcete krásné husté kudrnaté vlasy. Udrží si dlouhodobě svůj lesk a nikdo si ani nevšimne, že nejsou vaše.

Na aplikaci vlasů se používají různé metody. Nejrozšířenější technikou je přilepování pramínků pomocí speciálního keratinového lepidla. Keratin je rozpouštěn za tepla, a to vám může nejen poškodit vlasy, ale i způsobit jejich vypadávání. Mnohem šetrnější je tzv. našívání vlasů. Podél hlavy kadeřník uplete tenký cop, na který se pomocí nitě přišije široký pás vlasů. Dlouhodobě to však přináší několik nevýhod, protože přirozený vlas pokračuje v růstu a následně jsou spoje viditelnější, nebo se mohou rozplést. Na zahušťování jsou velmi používané i mikroringy nebo lepící pásky. Při obou technikách se aplikují jednotlivé prameny na originální vlas. Dají se znovu použít a pravidelně posouvat při odrůstání vlasů. Spoje jsou téměř neviditelné a kýžený efekt hustých vlasů je zaručen.

Prodlužování vlasů není příliš vhodné pro velmi křehké a jemné vlasy. Váha aplikovaných pramenů může ještě více oslabit váš vlas a způsobit jeho masivní vypadávání.
vlasy v rukách

Kterou metodu si vybrat a jaké prameny použít vám může poradit jen kvalifikovaný odborník. Obraťte se pouze na profesionální kadeřnictví, které se specializují na prodlužování vlasů. Kvalitu poznáte podle ceny. Kvalitní vlasy nejsou levná záležitost.

Rovněž péče o prodloužené vlasy vyžaduje velkou pozornost. Na mytí vlasů je třeba používat speciální šampony a masky. Pravidelné návštěvy kadeřníka vám pomohou rozplést zamotané pramínky a zkontrolovat spoje, které se mohou časem odlepit.

Post Author: